"Sapere aude -Horacy"

Języki Obce

Jeśli chcemy zatrzymać klientów klubu, sprzęt fitness musi być kompletny i nowoczesny

Wyposażenie siłowni jest sprawą ważniejszą niż jej lokalizacja. Wiele przyrządów pozwalających ćwiczyć wszystkie partie mięśniowe ciała to podstawowa rzecz, na jaką zwracają uwagę osoby ćwiczące. Profesjonalne wyposażenie siłowni pozwala wykonać kompletny trening. A dobrze przepracowany trening jest podstawą sukcesu w sporcie i nie tylko.

Udajemy się na siłownię czy do salonu fitness w konkretnym celu, a kiepski sprzęt fitness czy konieczność czekania w kolejce po wolny przyrząd jest najgorsze, co może się przydarzyć podczas treningu (poza kontuzją). To skutecznie odbiera chęć do ćwiczenia i odpycha nas od takiego lokalu.

W końcu my płacimy, więc wymagamy, żeby wyposażenie fitness i w przyrządy typowe siłowe było odpowiednie. Właściciele klubów nie mogą sobie pozwolić na takie niedociągnięcia, gdyż negatywna opinia - zwłaszcza w dobie internetu - szybko się roznosi, a marketing szeptany (czyli z polecenia) jest najskuteczniejszy. Później bardzo ciężko będzie przekonać potencjalnych klientów, by wrócili do nas.

W związku z tym postawmy na pełne i profesjonalne wyposażenie siłowni i sali fitness. To najlepsza inwestycja, która z pewnością się zwróci. W tej branży liczy się lojalność, a tylko dobrym sprzętem i bogatą ofertą przyciągniemy bywalców klubu.

REKLAMA: